Η είσοδος της άνοιξης παροτρύνει την επιθυμία μας για ανανέωση, να δημιουργήσουμε τον προσωπικό μας χώρο με τη δική μας αισθητική. Floral, ethnic και γεωμετρικά σχέδια, αφηρημένα, retro και vintage, θα σας χαρίσουν ένα αρμονικό περιβάλλον κι ένα επίπεδο άνεσης που θα ταιριάζει με τη δική σας προσωπικότητα.
Ένα εκπληκτικό τραπεζομάντηλο, με ιδιαίτερο σχέδιο και φανταστικές αποχρώσεις, από την εταιρεία Nef Nef, που θα χαρίσει ένα μοναδικό στυλ στην τραπεζαρία σας. Άριστης ποιότητας, με ύφασμα τύπου half panama, από 50% βαμβάκι και 50% polyester, βάρους 185gr/m2. Θα το βρείτε σε τρεις διαστάσεις για να επιλέξετε αυτό που σας ταιριάζει και μπορείτε να το συνδυάσετε με την αντίστοιχη τραβέρσα και σουπλά.