Πάπλωμα microfiber 4 εποχών λευκό
Μονόχρωμo πάπλωμα σε όμορφες διχρωμίες, από μικροΐνες. Οι Microfiber ίνες είναι πολύ λεπτές τεχνητές ίνες, δημιουργημένες από πολυεστέρα. Το συγκεκριμένο πάπλωμα διακρίνετε για το ότι είναι ελαφρύ και συγχρόνως ζεστό, ενώ συγχρόνως είναι εύκολο στη χρήση γιατί πλένεται στο πλυντήριο. Είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό, εξασφαλίζει καλή διαπερατότητα του αέρα και κρατά τα χρώματα λαμπερά παρά τις πολλές πλύσεις. Είναι επίσης ιδανικό για αλλεργικούς στο πούπουλο.
Ύφασμα 100% microfiber με ρέλι, πολυεστερική γέμιση 400gr, θερμική απόδοση 9 tog.
Θα το βρείτε σε τρεις διαστάσεις: 160x220cm, 220x240cm και 240x250cm.
*Στις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.*
Το προϊόν πωλείται σε ελάχιστη ποσότητα 3 τεμαχίων.