Η πάντα κούνιας της Nima θα φέρει μια χαρούμενη αύρα στο βρεφικό δωμάτιο. Έχει ιδιαίτερο παιχνιδιάρικο σχήμα και πάνελ σχέδιο σε κάθε κομάτι της. Ένα χαρούμενο ελεφαντάκι που περιβάλλεται από ένα ανοιξιάτικο στεφάνι με λουλούδια και μεταφέρει όλη τη θετική ενέργεια στο μωράκι σας.
Με σύνθεση από 100% βαμβάκι, είναι εξαιρετικά μαλακή και απαλή αίσθηση. Χάρη στη φυσική της σύνθεση είναι υποαλλεργική, φιλική προς την ευαίσθητη επιδερμίδα του μωρού και δεν ηλεκτρίζεται. Επιπλέον, έχει πολύ καλή εφαρμογή στην κούνια ώστε να προσφέρει στο μωρό σας ασφάλεια και τον ήρεμο ύπνο που χρειάζεται για να αναπτυχθεί. Η διάστασή της είναι 40x200cm.