Όμορφα σεντόνια λίκνου, σετ δύο τεμαχίων της Nima, με πάνελ σχέδιο σε παστέλ χρωματάκια, αποπνέοντας μια παιχνιδιάρικη και ρομαντική διάθεση. Στο πανωσέντονο, ένα χαρούμενο ελεφαντάκι, περιβάλλεται από ένα ανοιξιάτικο στεφάνι με λουλούδια και μεταφέρει όλη τη θετική ενέργεια στο μωράκι σας.
Είναι εξαιρετικής ποιότητας, με ύφασμα από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, έχουν πολύ μαλακή αίσθηση και είναι υποαλλεργικά, ιδανικά για την ευαίσθητη επιδερμίδα του μωρού. Έχουν πολύ καλή εφαρμογή για να προσφέρει στο μωρό τον ήρεμο και υγιή ύπνο που χρειάζεται για να αναπτυχθεί. Είναι πολύ ανθεκτικά στις συχνές πλύσεις χωρίς να αλλοιώνεται το σχήμα και το χρώμα τους ή να απαιτούν ιδιαίτερη φροντίδα. Το σετ περιλαμβάνει δύο σεντόνια διάστασης 70x110cm.